W prywatnym Żłobku Anglojęzycznym "Basic Steps" w Bielsku-Białej  zajęcia prowadzi  zespół  nauczycieli polskich i anglojęzycznych (głównie native speakers).

Naszym celem jest wprowadzenie dzieci w świat języka angielskiego w naturalny sposób, tak aby stał się on częścią ich codziennego życia . Dzieci w swych najmłodszych latach są najbardziej ciekawe świata, dzięki czemu przez swobodną zabawę i bez najmniejszych obciążeń mogą przyswajać język obcy.

REKRUTACJA

Nauczyciele anglojęzyczni

Nauczyciele anglojęzyczni “native speakers” zatrudnieni w bielskim żłobku „Basic Steps” nie używają języka polskiego i cały czas zwracają się do dzieci po angielsku – 15 minut dziennie. Poprzez te krótkie codzienne wizyty, dzięki zabawie, dzieci wprowadzane są w świat języka angielskiego i stopniowo oswajają się z obcym językiem.

Stawiamy na rozwój kreatywności!

Nasz prywatny żłobek w Bielsku-Białej „Basic Steps” przygotował dla swoich podopiecznych rozwijające kreatywność zajęcia sensoplastyki. Są to warsztaty plastyczne z zastosowaniem wszelkiego rodzaju kolorów, faktur, konsystencji a nawet… smaków! Sensoplastyka ma oddziaływać na wszystkie zmysły jednocześnie i pomóc naszym maluchom rozwijać niczym nieskrępowaną aktywność na wszelkich płaszczyznach. Wszystkie materiały wykorzystane w trakcie zajęć są bezpieczne dla dzieci, zazwyczaj także jadalne. Używamy między innymi mąki, makaronu, ryżu, mleka, kaszy, cukru, soli, oleju, wody.

Organem prowadzącym żłobek w Bielsku-Białej – „Basic Steps” od 2001 roku jest International House Integra Bielsko – placówka posiadająca Akredytację Kuratora Oświaty, zajmująca się kształceniem w zakresie języka angielskiego od 1993 roku. Sieć International House powstała w 1953 roku i obecnie zrzesza ponad 160 szkół w 50 krajach na świecie. Przynależność do International House, a także Akredytacja Kuratorium jest gwarancją, że oferta naszego żłobka w Bielsku jest uczciwa, jakość usług edukacyjnych jest na wysokim poziomie, a nasi lektorzy posiadają kwalifikacje niezbędne do nauczania angielskiego jako języka obcego.

JESTEŚMY OTWARCI NA DZIECI Z ALERGIAMI POKARMOWYMI

Dopasowujemy indywidualne diety do potrzeb małych alergików.

ZAJĘCIA DODATKOWE PŁATNE DLA ŻŁOBKOWICZÓW:

Taniec – zajęcia taneczne prowadzi instruktor posiadający klasę mistrzowską. Dzieci uczą się podstawowych kroków, wyczucia rytmu, przygotowują proste układy taneczne w parach i w grupie.

Dogoterapia – od dawna wiadomo, że zwierzęta mają pozytywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne człowieka. Dowiedziono, że samo przebywanie z nimi wpływa pozytywnie na naszą psychikę i układ odpornościowy. Kontakt ze zwierzęciem działa motywująco, dyscyplinująco i uspokajająco. W naszym żłobku w Bielsku-Białej poprzez udział w zajęciach dogoterapii dzieci nie tylko uczą się kontaktować ze zwierzęciem, ale również nabierają pewności siebie, stają się bardziej otwarte. Pies staje się przyjacielem naszych podopiecznych, zdolnym do wywołania spontanicznego uśmiechu.

Mali Sportowcy– zajęcia ruchowe dla dzieci

ODWIEDZINY OSÓB ZAINTERESOWANYCH ZAPISEM DZIECKA DO NASZEGO ŻŁOBKA

Odwiedziny są możliwe w godzinach od 9:00 – 11:00

GDZIE SIĘ MIEŚCIMY?

Żłobek Anglojęzyczny “Basic Steps”
ul. Br. Czecha 5, 43-300 Bielsko-Biała