ROK SZKOLNY 2021/2022

Spotkanie indywidualne lub wirtualne z dyrektorem w czwartki o 17:00. Umów się na termin pisząc na adres: przedszkole@anglojezyczne.pl.

Takie spotkanie to doskonała okazja do poznania oferty First Steps i zadania najbardziej nurtujących pytań.

REKRUTACJA DO ŻŁOBKA (dzieci 1-2,5 lat)

REKRUTACJA do grup 2,5 – 3- latków

REKRUTACJA DO NOWO OTWIERANEJ WE WRZEŚNIU 2021 GRUPY 6-LATKÓW

REKRUTACJA DO POZOSTAŁYCH GRUP WIEKOWYCH

ZASADY REKRUTACJI:

1. Rekrutacja do Anglojęzycznego Przedszkola “First Steps” i Żłobka “Basic Steps” trwa przez cały rok do wyczerpania miejsc.
  2. Przedszkole przyjmuje dzieci od 2,5 lat , które samodzielnie sygnalizują potrzeby fizjologiczne i nie korzystają z pieluszki.
  3. Do Żłobka przyjmowane są dzieci, które ukończyły 12 miesięcy oraz potrafią samodzielnie chodzić.
  4. Rezerwacji miejsca w Anglojęzycznym Przedszkolu i Żłobku można dokonać wypełniając deklarację zapisu i wysyłając ją na adres mailowy: przedszkole@anglojezyczne.pl

Obejrzyj nasze przedszkole i dowiedz się jak uczymy angielskiego w "First Steps"