ROK SZKOLNY 2020/ 2021

Rekrutacja do przedszkola i żłobka trwa cały rok- w miarę dostępności miejsc w danej grupie wiekowej.

ŻŁOBEK (dzieci 1-2,5 lat)

• pobieramy wpisowe w wysokości 350,00 zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania umowy,
  •  warunki przyjęcia do żłobka:
    • ukończone 12 miesięcy,
    • dziecko potrafi samodzielnie chodzić

PRZEDSZKOLE (dzieci 2,5 – 6-lat)

• pobieramy wpisowe 700,00 zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania umowy
  • posiadamy pojedyncze miejsca dla dzieci urodzonych w 2015 roku

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/ 2022

ŻŁOBEK (dzieci 1-2,5 lat)- deklaracja zapisu– pobierz

•  warunki przyjęcia do żłobka:
    • ukończone 12 miesięcy,
    • dziecko potrafi samodzielnie chodzić.

PRZEDSZKOLE (dzieci 2,5 – 6 lat)- deklaracja zapisu– pobierz

• pobieramy wpisowe w wysokości 700,00 zł. Jest to opłata jednorazowa bezzwrotna na okres trwania umowy,

Prosimy aby wypełnioną deklarację zapisu dziecka do przedszkola/żłobka dostarczyć do sekretariatu przedszkola.

• Dostępność miejsca, którego dotyczy Deklaracja, zostanie zweryfikowana i zakomunikowana (pozytywnie albo negatywnie) przez Przedszkole w terminie do dnia 31.05.2021 r.

W razie pytań prosimy o kontakt:

– telefoniczny 505 668 923

– mailowy– przedszkole@anglojezyczne.pl

Informujemy, że ze względu na wymogi sanitarne, które określa rozporządzenie GIS,  obecnie nie ma możliwości obejrzenia placówki.

PRZEDSZKOLE i ŻŁOBEK SĄ CZYNNE W GODZINACH 7:00 – 17:00.

OPŁATY W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

– 970,00 zł / mc w okresie od IX 2020 do VI 2021

– opłaty dodatkowe: wyżywienie oraz zajęcia dodatkowe
– w okresie wakacji rodzice, którzy nie korzystają z oferty letniej , nie płacą czesnego

ZNIŻKI

W przypadku, gdy do jednej z 3 placówek prowadzonych przez International House Integra Bielsko tj. do:

– Przedszkola Anglojęzycznego „First Steps”

– Żłobka „Basic Steps”, lub

– Dwujęzycznej Szkoły Podstawowej „Primary Steps”

uczęszcza w tym samym roku szkolnym rodzeństwo Dziecka, wówczas każda rata czesnego w przypadku:
– drugiego dziecka pomniejszona jest o rabat w wysokości 50 zł,
– trzeciego i następnego dziecka pomniejszona jest o rabat w wysokości 100 zł.

– w ramach programu Rodzina + przysługuje dodatkowy rabat na każdą ratę czesnego w wysokości 40 zł na pierwsze dziecko.