ORGANIZACJA GRUP W PRZEDSZKOLU

W przedszkolu funkcjonują oddziały:

• oddział 2,5 – 3- latki,
  • oddział 4- latki,
  • oddział  5- latki,
  • oddział 6- latki (zerówka).

Grupy liczą 14 osób *

Zajęcia edukacyjne w języku angielskim trwają 4 godziny zegarowe dziennie.

Prowadzone są głownie przez nauczycieli anglojęzycznych „native speakers”. Obejmują intensywną naukę języka angielskiego (INTENSIVE ENGLISH) i zajęcia ruchowe (MOVEMENT) prowadzone w 14-osobowych grupach oraz zajęcia tematyczne (CIRCLE TIME, ART, MISCELLANEOUS, zabawy w ogrodzie czy w sali gimnastycznej) prowadzone dla dwóch grup łącznie.

* za zgodą Dyrektora liczebność grupy może się zwiększyć o maks. 2 osoby.

UWAGA NOWOŚĆ !!!

Nowy oddział zerowy (6-latki) od września 2021 dla dzieci chcących dołączyć do naszego przedszkola

Grupa liczy 14 osób,

Zajęcia edukacyjne w języku angielskim trwają 2,5 godziny zegarowe dziennie.

Prowadzone są  głownie przez nauczyciela anglojęzycznego „native speaker”. Obejmują intensywną naukę języka angielskiego (INTENSIVE ENGLISH) i zajęcia ruchowe (MOVEMENT) oraz zajęcia tematyczne (CIRCLE TIME,  ART, MISCELLANEOUS, zabawy w ogrodzie czy w sali gimnastycznej).

Szczegóły oferty tutaj.