PÓŁKOLONIE 2024 "Odkrywcy kultury"

Półkolonie 2024

Półkolonie Wakacyjne „Odkrywcy kultury” i „Art Explorers” – Letnia Przygoda ze Sztuką i Językiem Angielskim!

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 7 lat na niezapomniane półkolonie wakacyjne – „Odkrywcy kultury” oraz półkolonie anglojęzyczne – „Art Explorers”! Spędzony z nami czas to wyjątkowa okazja, by mali odkrywcy zanurzyli się w fascynujący świat sztuki i kultury.

Co oferujemy?

• Bogaty program artystyczny: malowanie, rzeźba, muzyka i taniec – to tylko niektóre z atrakcji czekających na naszych małych artystów. Rozbudzimy ich wyobraźnię i kreatywność!
  • Codzienne zabawy na świeżym powietrzu – aktywności na świeżym powietrzu to idealny sposób na spożytkowanie dziecięcej energii i zdrową zabawę.
  • Dodatkowo, w ramach „Art Explorers”- codziennie 3 pełne godziny  zabawy i nauki prowadzonych przez doświadczonego lektora anglojęzycznego. Twoje dziecko, poprzez kreatywne zabawy i i zajęcia artystyczne,  będzie miało szansę osłuchać się z językiem i nauczyć się go w naturalny sposób.
  • Pyszne jedzenie – dbamy o pełne brzuchy naszych odkrywców, serwując smaczne i zdrowe posiłki.

Dlaczego warto?

• Profesjonalna opieka: Od 8:00 do 16:00. Twoje dziecko będzie pod opieką wykwalifikowanej kadry, która zapewni mu bezpieczeństwo i komfort.
  • Nauka przez zabawę- nasze zajęcia są zaprojektowane tak, by nauka języka angielskiego była przyjemna i naturalna, a dzieci czuły się swobodnie i radośnie.
  • Pełne zaufanie- możesz być pewien, że Twoje dziecko spędzi czas w przyjaznym i inspirującym środowisku, rozwijając swoje talenty i pasje.

Zapewnij swojemu dziecku wakacje pełne niezapomnianych wrażeń!

Zapisz swoje dziecko na półkolonie „Odkrywcy kultury” lub  „Art Explorers” już dziś i podaruj mu wyjątkową przygodę ze sztuką, możliwą również w języku angielskim. Z nami wakacje nabiorą kolorów!

Więcej informacji:

tel. 505-668-923

e-mail: przedszkole@anglojezyczne.pl

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku: