Przedszkole Anglojęzyczne „First Steps”

zatrudni

DYREKTORA  PLACÓWKI

który będzie kontynuował  jej rozwój, wytyczał zadania i cele, dzielił  się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami pedagogicznymi,
dbał o dzieci i kierowany  przez siebie zespół
ambitnych polskich i angielskich nauczycieli.

Początek współpracy przewidujemy w okresie od stycznia do lipca 2021
– szczegóły będą ustalane indywidualnie z kandydatem
w zależności od jego dostępności.

Przedszkole Anglojęzyczne “First Steps” w Bielsku – Białej z oddziałem żłobkowym  działa od 2001 roku. Organem  prowadzącym jest International House  Bielsko – stabilna instytucja szkoleniowa , istniejąca na rynku bielskim od 27  lat, posiadająca Akredytację Kuratora Oświaty, będąca Centrum Egzaminacyjnym Cambridge ESOL  i  PTE  oraz  prowadząca również Anglojęzyczną Szkołę Podstawową „Primary Steps”.

W Przedszkolu Anglojęzycznym „First Steps” stosowana jest  metoda CLIL wprowadzającą dzieci w świat języka angielskiego w sposób naturalny, w oparciu o innowacyjny program autorski. Zajęcia  prowadzi zespół wykwalifikowanych nauczycieli polskich i anglojęzycznych  – native speakers.

Tym, co wyróżnia ofertę „First Steps”  jest nastawienie na stały kontakt  wychowanków przedszkola z językiem angielskim. Nauczyciele anglojęzyczni cały czas zwracają się do dzieci po angielsku. Język angielski nie jest dodatkową lekcją, towarzyszy dzieciom podczas zajęć artystycznych, gimnastycznych, nauki liczenia i logicznego myślenia, a także podczas posiłków i zabaw w ogrodzie. Dzieci uczą się nowych treści i zagadnień równocześnie w dwóch językach – polskim i angielskim.

Opis stanowiska:

• Kompleksowe prowadzenie placówki;
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • Organizacja pracy placówki oraz współpraca z organizacjami zewnętrznymi;
  • Prowadzenie nadzoru pedagogicznego;
  • Szkolenie personelu;
  • Rekrutacja i selekcja pracowników;
  • Podejmowanie działań integrujących zespół i wzmacniających społeczność przedszkolną;
  • Dbanie o prawidłowe relacje pomiędzy placówką a rodzicami;
  • Tworzenie pełnej, satysfakcjonującej oferty edukacyjnej i wychowawczej.

Wymagane:

• Ukończone wyższe studia pedagogiczne;
  • Minimum 5-cio letni staż pracy na stanowisku nauczyciela;
  • Sukcesy w zarządzaniu placówką przedszkolną/szkolną/oświatową;
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność  kierowania zespołem;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Kreatywność, samodzielność i komunikatywność;
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji z pracownikami, dziećmi, rodzicami;
  • Doskonałe radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych;
  • Umiejętność rozwiązywania konfliktów, a także szybkość podejmowania decyzji.

Oferujemy:

• Ciekawą i rozwijającą pracę w  przyjaznym międzynarodowym środowisku;
  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania autorskich projektów;
  • Stabilną formę zatrudnienia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Gabinet, służbowy laptop
  • Możliwość bezpłatnego doskonalenia języka angielskiego;
  • Udział w szkoleniach zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie na  adres: bielsko.rekrutacja@ih.com.pl
– listu motywacyjnego,
–  CV,
– referencji (opcjonalnie).

Żłobek „Basic Steps” działający przy Anglojęzycznym Przedszkolu „First Steps” w Bielsku-Białej poszukuje osoby do pracy na stanowisku OPIEKUN W ŻŁOBKU.

Żłobek „Basic Steps” tworzą osoby młode, wysoko wykształcone, kreatywne, pełne pasji i optymizmu. Nasi opiekunowi są profesjonalistami, mają dużą wiedzę i doświadczenie w zakresie wychowania dzieci w żłobku. W swojej pracy, wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Praca od zaraz

Wymagania:

• wykształcenie zgodnie z ustawą,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z dziećmi,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, zdolności manualne, umiejętności organizacyjne,
  • zaświadczenie o niekaralności z KRK.

Oferujemy:

• umowę o pracę
  • pracę w godzinach od 9:00 do 17:00,
  • możliwość bezpłatnego dokształcania się na kursach języka angielskiego w International House przez cały okres trwania zatrudnienia,
  • dofinansowanie do egzaminów Cambridge i PTE,
  • zniżki dla pracowników i ich dzieci na usługi oferowane przez International House,
  • szkolenia pracowników.

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem na adres mailowy przedszkole@anglojezyczne.pl– z dopiskiem “opiekun w żłobku”.

Rekrutacja nauczycieli i opiekunów

Jeśli posiadasz kwalifikacje do pracy w żłobku lub w przedszkolu i czujesz, że to jest miejsce dla Ciebie – aplikuj, wysyłając swoje dokumenty na adres e-mail przedszkole@anglojezyczne.pl

1. CV wraz ze zdjęciem
2. List motywacyjny