Wychowawca grupy przedszkolnej

Jestem absolwentką Kolegium Nauczycielskiego w Bielsku-Białej, gdzie uzyskałam tytuł licencjata o specjalizacji zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna. Tytuł magistra uzyskałam na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam podczas licznych praktyk w placówkach przedszkolnych, szkolnych oraz podczas dziewięcioletniej pracy w przedszkolu.

Praca z dziećmi dostarcza mi mnóstwo radości, satysfakcji oraz daje poczucie spełnienia.

W pracy staram się do każdego dziecka podchodzić indywidualnie, motywować i wspierać w pokonywaniu trudności. Dbam o to by każde dziecko czuło się kochane i akceptowane.

Prywatnie jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Uwielbiam sport i aktywny tryb życia.