Wychowawca grupy przedszkolnej

Jestem absolwentką Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku- Białej, po ukończeniu której uzyskałam tytuł magistra w specjalności edukacja elementarna i terapia pedagogiczna.

Jeszcze podczas studiów podjęłam pracę w przedszkolu niepublicznym, w którym spędziłam kilka lat. W tym czasie zebrałam cenne doświadczenie podczas pracy z dziećmi, która chociaż czasami nie jest łatwa przynosi mi również wiele radości oraz satysfakcji.

Przez ostatnie trzy lata mieszkałam w Brukseli, gdzie pracowałam jako nauczyciel w polskiej szkole podstawowej. Czas tam spędzony był dla mnie bardzo owocny, ponieważ dał mi możliwość zupełnie innego spojrzenia na edukację dzieci, które pomimo polskich korzeni bardzo często traktowały język polski jak drugi lub nawet trzeci język obcy.

Prywatnie jestem mamą dwóch synów, czternastoletniego Przemka i jedenastoletniego Szymona oraz posiadaczką małego psa. Wolne chwile lubię spędzać z całą rodziną najczęściej aktywnie wypoczywając.