Nauczyciel języka angielskiego

Jestem nauczycielem języka angielskiego i rosyjskiego, pisarką i bajkopisarką, socjologiem i muzykiem. Uczę, ponieważ to moja pasja.Uczyłam w kilku przedszkolach i szkołach, pracowałam z żołnierzami przygotowując ich do wyjazdu na misje do Afganistanu, uczyłam młodzież z domów dziecka.Kocham Dzieci i ich piękny świat i właśnie dlatego z nimi i dla nich pracuję. Moje motto w pracy to : Uczyć Dzieci można tylko wtedy, gdy się Je kocha, szanuje i akceptuje takimi, jakimi są. Piszę bajki dla dzieci, nie tylko,by czerpać z ich świata podczas uczenia, ale żeby dać im coś od siebie. W pracy uczę dzieci nie tylko słownictwa, piosenek czy wierszyków, ale także wzajemnego szacunku, ciszy, w której uczymy się najefektywniej oraz tolerancji i akceptacji.
Najważniejszy jest dla mnie uśmiech dzieci oraz ich radość, kiedy osiągają sukces. Jestem przekonana, że każde dziecko można nauczyć i wyuczyć, warunkiem jednakże jest zaangażowanie nauczyciela i wzbudzenie w dziecku chęci do przyswajania wiedzy.