Wychowawca grupy żłobkowej

Jestem absolwentką Università di Bologna Alma Mater Studiorum- kierunek edukacja wczesnoszkolna.

Pierwsze doświadczenie zdobyłam podczas wolontariatu w muzeum, gdzie brałam udział w organizowaniu i prowadzeniu zajęć dla dzieci. Następnie przez dwa lata pracowałam w żłobku oraz w przedszkolu we Włoszech, co umożliwiło mi poznawanie tradycji i kultury wielu narodowości.

Jestem mamą 12-letniej córki, z którą aktywnie spędzam czas na spacerach, na basenie, na rowerze i na nartach.

W mojej pracy kieruję się koncepcją pedagogiczną Marii Montessori, dla której kluczowym aspektem w edukacji dziecka było zwrócenie uwagi na jego samodzielność a także szacunek, miłość, indywidualizacja oraz akceptacja drugiego człowieka.