Przedszkole Anglojęzyczne

FIRST STEPS

SZANOWNI PAŃSTWO  

ZAPISY NA NOWY ROK 2018/2019  - kliknij tutaj 

W celu zapisania dziecka do Przedszkola należy zgłosić się do sekretariatu Przedszkola  i pobrać komplet dokumentów, w niektórych grupach pozostało już tylko kilka wolnych miejsc. 

Karta zapisu żłobek - KLIKNIJ TUTAJ  

Karta zapisu przedszkole - KLIKNIJ TUTAJ  

Umowa jest do pobrania w sekretariacie. 

Obejrzyj naszą placówkę i zobacz jak dzieci radośnie i z sukcesem biorą udział w zajęciach realizowanych w języku angielskim i polskim. Dorosłym często trudno uwierzyć, że małe dzieci mogą uczyć się i bawić z native speakerami przez 4 godziny dziennie, czerpiąc z tego radość.

Wczesne rozpoczęcie obcowania z językiem angielskim daje korzyści także poza murami przedszkola. Zadzwoń do przedszkola 33 81 81 262 tel. komórkowy 505 668 923 lub skontaktuj się mailowo z sekretariatem przedszkole@anglojezyczne.pl, aby  umówić się na odwiedziny i zobaczyć nasze przedszkole oraz żłobek.

Odwiedziny są możliwe w godzinach od 9:00 – 12:00 i zwykle trwają około godziny.
Małe grupy odwiedzających będą w stanie zobaczyć z bliska jak działa nasza placówka, a dzieci będą mogły przyłączyć się do zajęć, jeśli ich rodzice wyrażą taką chęć.

 NUMER KONTA BANKOWEGO ING Bank Śląski numer 19 1050 1070 1000 0024 0560 4329

II Festiwal Piosenki Angielskiej dla przedszkoli już za nami

7 kwietnia 2017 roku odbył się finał podczas którego w naszym przedszkolu gościliśmy 5 finałowych przedszkoli. Jury w składzie: mgr Joanna Pindel dyrektor przedszkola, Julie Gordon nauczyciel native speaker, Dorota Kropornicka pracownik sekretariatu, Barbara Matejko nauczyciel przedszkola oraz Aleksandra Ziarnik nauczyciel przedszkola – oceniali uczestników w jednej grupie wiekowej: 5-6-latki.

Wszyscy uczestnicy, pomimo tak młodego wieku prezentowali wysoki poziom. Jury było pod wrażeniem umiejętności wokalnych, tanecznych i językowych małych artystów. Podczas festiwalu panowała miła i radosna atmosfera widoczna na twarzach przedszkolaków, którzy pomimo tremy potrafili fantastycznie się zaprezentować. 

Jury przyznało przedszkolom nagrody za zajęcie:

I miejsca

II miejsca

III miejsca oraz wyróżnienia . W zależności od przyznanego miejsca przedszkolaki otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe statuetki natomiast nauczyciele,  otrzymali pisemne podziękowania za przygotowanie dzieci do festiwalu.