Przedszkole Anglojęzyczne

FIRST STEPS

ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY 2017/2018 

Informujemy, że trwają zapisy na nowy rok szkolny 2017/2018. W celu zapisania dziecka do Przedszkola należy zgłosić się do sekretariatu Przedszkola i pobrać komplet dokumentów. 

Obejrzyj naszą placówkę i zobacz jak dzieci radośnie i z sukcesem biorą udział w zajęciach realizowanych w języku angielskim i polskim. Dorosłym często trudno uwierzyć, że małe dzieci mogą uczyć się i bawić z native speakera, czerpiąc z tego radość. 

Wczesne rozpoczęcie obcowania z językiem angielskim daje korzyści także poza murami przedszkola. Zadzwoń do przedszkola 33 81 81 262 tel. komórkowy 505 668 923 lub skontaktuj się mailowo z sekretariatem przedszkole@anglojezyczne.pl, aby  umówić się na odwiedziny i zobaczyć nasze przedszkole oraz żłobek.

Odwiedziny są możliwe w godzinach od 9:00 – 12:00 i zwykle trwają około godziny.
Małe grupy odwiedzających będą w stanie zobaczyć z bliska jak działa nasza placówka, a dzieci będą mogły przyłączyć się do zajęć, jeśli ich rodzice wyrażą taką chęć. 

 

CZESNE W ROKU 2017/2018

- 810,00 zł / mc w okresie od września do czerwca (pobyt 7:00 - 17:00) 4h blok języka angielskiego dziennie 

-  w okresie wakacji czesne płacą tylko ci rodzice, którzy korzystają z oferty letniej przedszkola. 

-  nie pobieramy wpisowego. ZNIŻKI

- 50 zł miesięcznie na  drugie dziecko oraz 100 zł na trzecie i następne dziecko uczęszczające (w tym samym roku szkolnym) do naszego Przedszkola "First Steps" i/lub Żłobka "Basic Steps" i /lub Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej "Primary Steps" 

- 50 zł (rabat jednorazowy) przy zapisie dziecka (absolwenta Przedszkola "First Steps" lub Szkoły "Primary Steps" ) na kurs językowy do International House w Bielsku-Białej.

 

ZAPRASZAMY